30 let Asociace realitních kanceláří České republiky

SKUTEČNOST, že letos slaví Asociace realitních kanceláří České republiky 30 LET, se prostě musí oslavit!

V životě jsou totiž milníky, které stojí za to slavit. Třicátiny mezi ně bezesporu patří! Ať už v životě lidském, tak v případě organizací. Asociaci realitních kanceláří České republiky se podařilo úspěšně dosáhnout této mety a my věříme, že se dočká ještě mnoha dalších kulatin.

Přijďte s námi výročí založení Asociace realitních kanceláří České republiky oslavit!

Kdy?                              V pátek 20. srpna 2021 od rána až do půlnoci.

Kde?                              Ve Žlutých lázních v Praze

Co se bude dít?           Velká neformální oslava při sportu, hudbě, zábavě, jídle i pití.

Vstup?                          Každý realitní makléř, který se na ARK ČR písemně přihlásí

Kde se registrovat?     arkcr@arkcr.cz (zpět obdržíte veškeré informace a podmínkách účasti)

V rámci celodenního bohatého programu pro dospělé i děti během dne všem náladu vylepší například skupina Maxim Turbulence, a večer můžete očekávat špičkový koncert kdy všem zazpívá a zahraje Xindl X s kapelou. Ale to není zdaleka vše.
Prostě přijďte, přijeďte a uvidíte

V dnešní době není snadné plánovat setkání. Vše se více než rok odehrávalo většinou on-line… Ale přesto se nám v „okénku rozvolnění“ podařilo již v loňském roce zorganizovat velmi úspěšný první ročník Beachvolejbalového turnaje o pohár prezidenta ARK ČR. A tak jsme se i v rámci oslav třicátého výročí založení Asociace rozhodli uspořádat neformální oslavy a akci zahájit turnajem v beachvolejbalu.

A protože z loňského ročníku víme, že se účastní nejen do turnaje přihlášení realiťákci, ale také v hojné míře jejich fanoušci, (ať už rodinní příslušníci, včetně dětí, tak ostatní členi z realitních kanceláří toho, kterého hráče), bude program již od začátku turnaje podpořen nejrůznějšími doprovodnými zábavnými akcemi.

Takže přijďte a oslavujte s námi!

Vězte, že „možná přijde i kouzelník“.