O našich kurzech řekli…

Vyjádření absolventů rekvalifikačního  kurzu "Obchodník s realitami"Praha, 5.10. – 16.11.2016 (kurz vč. zkoušky odborné způsobilosti)

 

Skvělé reference na tento kurz se ke mně dostaly již před několika lety od kolegů, se kterými se setkávám. Musím říci, že kurz má očekávání nejen splnil, ale vysoce překročil – reference rozhodně nepřeháněly – každá z přednášek mi přinesla nové poznatky. Velmi oceňuji tematický rozsah školení, dobrý výběr kvalitních přednášejících a interaktivní formu, při které dochází i k předávání zkušeností mezi účastníky, kteří mají v oboru delší praxi. Kurz hodnotím jako jedno z nejkvalitnějších školení, které jsem kdy absolvovala a děkuji.

Ing. Ludmila Šimůnková, Praha

 

Tento kurz mi pomohl se zorientovat v realitním businessu. Je názorným příkladem, jak se dozvědět nejvíc informací na jednom kurzu. Kurz Obchodník s realitami mi pomohl se začlenit mezi kolegy, kteří v tomto oboru pracují již řadu let a já jsem zatím nováčkem.

Michal Vaněk, Mělník

 

Kurz mi poskytl mnoho podnětů pro zamyšlení a zlepšení mé činnosti jako realitního makléře, dále například možnost pojištění profesní odpovědnosti, o němž jsem nějakou dobu již přemýšlel. Pro zvýšení kvalifikace v realitní oblasti mohu tento kurz jedině doporučit, jde o dobře investované peníze.

Mgr. Marek Špot, Liberec

 

Kurz přináší bohaté penzum hodnotných, ucelených informací pro začínající i zkušené makléře, kteří se chtějí rozvíjet ve svých znalostech i dovednostech a podílet se tím na kultivaci realitního trhu.

Pavla Temrová, Praha

 

Velmi přínosné, zajímavé a poučné. Setkali jsme se i s výbornými kolegy, které nebereme jako konkurenci, ale jako partnery z oboru.

Ing. Helena Gajdošová, Liberec

 

Vyjadřuji nadšení s úrovní kurzu a s výběrem lektorů.

Ing. Martina Vrbková, Liberec

 

 

Byl jsem velice mile překvapen kvalitou a rozsahem kurzu. Ať už se jedná o samotné lektory, kteří patří mezi špičkové odborníky ve své oblasti, nebo o celkový rozsahu kurzu, který tvoří průřez celým spektrem naší činnosti. Kurz mohu vřele doporučit nejen začínajícím makléřům, ale i všem, kteří se v oboru již pohybují. Každá investovaná koruna i minuta se okamžitě začíná vracet. Autorům i lektorům tohoto kurzu děkuji za jejich čas a úsilí, kterým mě obohatili o další cenné znalosti a zkušenosti.

Ondřej Černovický, Praha

 

Kurz byl zajímavý a poučný. Velmi kvalitní lektoři, kteří pracují v oboru, často s dlouholetou praxí. Dotazy posluchačů byly vždy zodpovězeny, někdy zajímavá diskuze k dané problematice. Možnost výměny zkušeností s makléři z jiných realitních kanceláří.

Ing. Pavel Gavlík, Karlovy Vary

 

Z pohledu mé dosavadní dlouholeté pracovní praxe v oblasti ekonomického poradenství a správy majetku tento kurz jednoznačně doporučuji a to nejen pro začínající realitní makléře, ale i pro makléře s praxí.

Ing. Jan Mazáček, Praha

 

Kurz mi přinesl mnoho nových informací, které jako začínající makléřka v praxi využiji. Kurz nebyl jen o teorii, ale také jsme se dozvěděli hodně informací z praxe, což beru za nejlepší školu.

Mgr. Karolína Kortusová, Praha

 

Maximální profesionalita lektorů a ARK ČR

Naďa Holubová Salamehová, Mariánské Lázně

 

 

 

 

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.