Prezident Asociace přání do roku 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové.

Do nového roku vám a vašim blízkým přeji hlavně zdraví. Zdraví je v této složité době to hlavní. Je samozřejmé, že vám přeji i štěstí a spokojenost. Nejen v rodinném životě, ale i v pracovním. Přeji vám, aby tento rok byl ve všech ohledech lepší, než ten minulý. Všem realitním makléřům přeji slušné klienty a klientům přeji slušné realitní makléře. Což je u členů naší asociace předpokládám jistota. Nový rok 2021 nám přinese hodně starostí. Věřím, že je překonáme. Ukazuje se, že cesta námi zvolená byla správná. I v novém roce bude mít Asociace realitních kanceláří ČR otevřenou náruč pro všechny makléře, kteří se rozhodnou jít svou podnikatelskou cestou slušně, zodpovědně, seriózně a odborně.

Jméno, které Asociace realitních kanceláří České republiky má, je dobrou a nezaměnitelnou značkou díky svým členům. Nejsme komerční sdružení pod taktovkou podnikatelského prostředí. To vy jste se rozhodli v rámci své činnosti dodržovat řadu povinností, včetně pojištění a školení v době, kdy to nebylo povinné. Tím jste ukázali ostatním, že chcete být (a jste) lepší než ostatní. To není povýšenectví, ale první může být vždy jen jeden. A tím prvním byla Asociace realitních kanceláří České republiky. Navazujeme na práci našich předchůdců, kteří v džungli porevolučních časů nastavovali základní parametry oboru našeho podnikání. Chtěl bych všem poděkovat. Je třeba se ohlédnout. Vše určitě nebylo povedené, něco mohlo být lepší. Kritikem však umí být každý. Nyní je velmi mnoho internetových hrdinů na sociálních sítích, ale málo skutečných. Proto je potřeba s pokorou poděkovat našim předchůdcům. V mém případě členům Asociační rady ARK ČR v minulých letech a též všem členům Dozorčí rady ARK ČR. To oni v minulých dobách šířili osvětu mezi začínajícími makléři a nastavovali pravidla, z nichž nyní vycházíme.

Své přání dokončím tím, že vám za vše děkuji. Děkuji vám, že jako členové naší Asociace jste do budoucna zárukou dalšího rozvoje a přeji nám dobré obchody, zlepšení pravidel podnikání a slušnou vládu České republiky, která vzejde z voleb v tomto kalendářním roce 2021.

Váš Miroslav Duda

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.