Reference na kurz Obchodník s realitami

Reference na kurz Obchodník s realitami V Praze 24.09. - 25.10.2018

Obchodník 24.09.-25.10.2018

Ingrid Vittoria Žváčková

Faktické a odborné znalosti předané elitami ve svém oboru.

 

Alice Boučková – Reality 5

Kurz je velmi kvalitně připraven, jak obsahem, tak výběrem přednášejících lektorů a přispívá k profesionalizaci práce realitních makléřů.

 

Alexander Koenigstein

Kurz mě namotivoval a myslím, že mi dal dobrý základ pro práci s nemovitostmi.

 

Anneta Kudrnová – Blyth s.r.o.

 

Kurz mi dal skvělý přehled o tom, co práce obchodníka s realitami obnáší a jaká úskalí může přinést. Nabyté zkušenosti lze uplatnit nejen v profesním, ale i běžném životě. Kurz by určitě měl být povinným startem každého realitního makléře.

 

David Brzek – PMP Trade – Reality

Po špatné zkušenosti v Broker Consulting, je pro mě tento kurz velice obohacující a přínosný. Vše skvěle prezentováno od založení RK až po ukončení obchodu. Uvědomil jsem si, že čím víc budu připraven, tím víc se odliším od konkurence a pro klienty budu důvěryhodný profesionál.

 

Michal Kučera – Realitní společnost České spořitelny

Kurz je dle mého názoru postaven nejen pro začínající makléře. Penzum informací bylo nejen shrnutím, ale také určitou aktualizací novinek.

 

Mgr. Karolína Skalová MBA

Díky kurzu obchodník s realitami mám nejen bohatý přehled o všech okolnostech týkajících se nákupu či prodeje nemovitostí, ale také ,, otevřené oči,, na celkový realitní trh v ČR. Každou přednášku ráda praktikuji v praxi.

 

Anna Ptáčková – Max comfort reality s.r.o.

Tento kurz bych dala jako povinnost všem realitním makléřům.

 

Roman Smejkal – Hestia Group s.r.o.

Kurz Obchodník s realitami je ať už pro začínající nebo i stávající realitní makléře určitě přínosem. Všichni lektoři jsou opravdovými odborníky, kteří svoji profesi rozumí a umí předat praktické zkušenosti dál. S valnou většinou všech nabytých vědomostí se člověk setká a užije je ve své praxi. Proto bych rád kurz všem vřele doporučil.

 

Radim Chyba

Školení v ARK by měl absolvovat každý, kdo to myslí s praxí realitního makléře vážně. Na kurzu dostane nejen základní informace o této činnosti, ale zejména díky lektorům obrovské rozšířené možnosti jakým tuto profesi dělat na profesionální úrovni.