Reference na kurz Realitní zprostředkovatel (dříve Obchodník s realitami)

Linda Petrášková

Kurz mě velmi mile překvapil. Můžu všem doporučit, začátečníkům i lidem, kteří se realitám věnují již delší dobu. Největší díky patří manažerce vzdělávání Lucii, která byla vždyp o ruce a vyhověla mi s jakýmkoli přáním a dotazem.

Jan Fiala

Velice povedený, obsáhlý odborný kurz.

Pavel Borovička – Anna Černá reality

Kurz byl na vysoké úrovni. Dobrá organizace.

Monika Grmelová – RealSpektrum Blansko

Kurz byl na vysoké odborné úrovni a poskytoval celkový obraz o problematice související s realitním zprostředkováním.

Tereza Kolesárová

Kurz je velmi přínosný, témata jsou zajímavá a oceňuji, že přednášejí odborníci z praxe. Znalosti jsou myslím dobře využitelné v praxi.

Martina Dojmazovová – Zeitgeist Asset Management

Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, které využiji v praxi. Vše bylo výborné. Děkuji.

Ing. Petr Straka – 100klíčů, a.s.

V říjnu a v listopadu 2021 jsem absolvoval kurz Realitní zprostředkovatel u ARK. Jsem jedním slovem nadšený. Přes minimální předchozí zkušenosti s přímým prodejem nemovitostí jsem po několika týdnech velmi kvalitních přednášek a intenzivního studia získal velkou jistotu v procesech, velmi rozsáhlé informace v oblasti stavebního práva, katastrálního zákona, oceňování nemovitostí, v komunikaci s klienty a celkově velkou sebedůvěru pro další práci. Mám taky velkou radost z toho, že jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že zkoušky nejsou opravdu zadarmo a naplňuje mě to optimismem, že díky kvalitě vzdělávacích kurzů ARK se zlepší i povědomí o práci realitních makléřů v České republice.

Dušan Macháček

Ačkoli bych pravděpodobně získal živnostenské oprávnění RZ i díky svému studiu na VŠE, přesto jsem se do kurzu přihlásil, abych získal maximum informací. To se mi více než podařilo. Děkuji ARK i přednášejícím za skvělou práci.

Lenka Zábranská – BONO reality

Kurz byl velkým přínosem, lektoři profesionálové, výklad přednášek srozumitelný a lidský. Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit.

Jan Háša – BONO reality

Realitní činnost je pro mě nový obor. Dostal jsem velké množství zajímavých a důležitých informací. K přednášejícím nemám žádné výhrady. Byli velmi ochotní a předali nám mnoho praktických informací.

Jiří Berg – Evropa rk

Profesionální, náročné, obsahově hodnotné. Podané a přednášené s lehkostí a srozumitelně.

Martin Ježek

Byl jsem mile překvapen vysokou odbornou úrovní lektorů a jejich ochotou sdílet své praktické zkušenosti. K nezaplacení! Organizace za 1! Navzdory nepříjemným okolnostem se vám podařilo kurz dokončit.

David Čechmánek – JRD Development

Celkově kvalitní a příjemný kurz, jen škoda toho COVID opatření.

Ing. Nikola Mudrová

Kurz vnímám jako velmi přínosný pro praxi realitního makléře. Jako začátečník si troufám tvrdit, že po tomto kurzu vím, co v praxi dělat, co nedělat nebo co je výslovně zakázáno.

Denisa Rísová

Výborná zkušenost, množství informací, které jsou potřebné a přínosné. Rozhodně doporučuji pro každého, kdo se o nemovitosti zajímá.

Vladislav Glinskiy – Prestige Group

Opravdu užitečný kurz, který bych doporučil podstoupit nejenom nováčkům, ale i zkušeným makléřům.

Tereza Hynčíková – Bydlení na doporučení

Skvělý kurz, který vás dokonale připraví na práci realitního makléře.

Tereza Lev – UlovDomov s.r.o.

Úžasně strávený měsíc s kolegy z oboru – nabitý mnoha novými zajímavými i přínosnými informacemi. Zkušení přednášející z praxe. Moc doporučuji tento kurz od ARK ČR jak nováčkům, tak i zkušeným kolegům z realitní praxe.

Vladislava Tetterová

Tento kurz přesně splnil mé očekávání. Úroveň přednášejících je naprosto skvělá! Potkáte se se spoustou zajímavých lidí a kolegů.Vřele doporučuji!

David Toula – Gepard Finance

Díky kurzu obchodník s realitami mohu ještě lépe vykonávat svou činnost hypotečního makléře a nabídnout klientům komplexnější doporučení.

Milan Kot – Kot Nemovite s.r.o.

Obsáhlé školení s mnoha novinkami. Vhodné i pro déle pracující makléře.

Zuzana Fialová – JRD Development

Jako začínající zprostředkovatel se mi kurz velmi líbil. Za tento čas jsem získala spoustu skvělých a užitečných informací. Děkuji!

Mgr. Eva Suchanová PhD.

Kurz opravdu doporučuji pro komplexní uchopení problematiky realitního makléře.

Zdeněk Sláma – ABC TV s.r.o.

Jsem spokojený, že kurz byl v dostatečném rozsahu a bylo možné se věnovat i nejasnostem tak, aby i nováčci problematiku pochopili. Mohu jen doporučit.

Vitalii Kudukhov – Lekvi Property Group s.r.o.

Tento kurz pomůže nejen začátečníkům, ale i těm, kteří již mají zkušenosti s nemovitostmi.

Petr Dvořák – D + D reality

Kurz byl přínosný pro oživení nepoužívaných (tak často) postupů. Rozšíření informací, které makléř praktikuje, či by měl praktikovat.

Ilya Fominykh – Be Noble Agency

Řekl bych, že každý lektor měl vážný, přátelský a ochotný přístup.

Petr Kalkus – UNREAL

Po patnácti letech praxe jsem měl obavy, jestli mě kurz může nějak obohatit. Mé obavy zcela vyprchali hned po prvním dni. Nejen úroveň, ale i otevřenost a pokora všech lektorů naprosto předčila mé očekávání.

Ing. Lucie Menšíková – JRD Development

V oblasti realit působím již několik let. Absolvování kurzu mi nabídlo ucelený pohled na realitní trh tak, abych mohla své služby nabízet našim klientům s odbornou péčí. Doporučuji jej všem.

Agnes Henn – Komerční banka

Kurz dává široký přehled, je velmi prospěšný.

Václav Kroczek – E-centrum a.s.

Kurz doporučuji všem, kteří se v realitách pohybují a mají zájem na „očištění naší profese před veřejností“. Je vhodný i pro začátečníky.

Hana Ševců – House Deal s.r.o.

Děkuji za tento kurz. Jsem celkově spokojena s jeho náplní i kvalitou lektorů.

Dalibor Dražan – 100klíčů a.s.

Děkuji za perfektní obsah a výbornou organizaci.

Marek Filipovský – Reality Filipovský

Kurz byl obsahově vyvážený a velmi přínosný i pro zkušenější makléře.

Ivo Čech

Výborný kurz obsahující všechny aspekty realitního podníkání.

Barbora Sedláčková – Lexxus a.s.

Kurz byl velmi přínosný v tom, že pokryl opravdu veškerou tématiku spojenou s prací realitního makléře.

Iveta Schiff

Pro všechny, kteří mají zájem o práci v realitách vřele doporučuji tento kurz. Nabytí nových poznatků a seznámení s novými kolegy.

Ingrid Vittoria Žváčková

Faktické a odborné znalosti předané elitami ve svém oboru.

Alice Boučková – Reality 5

Kurz je velmi kvalitně připraven, jak obsahem, tak výběrem přednášejících lektorů a přispívá k profesionalizaci práce realitních makléřů.

Alexander Koenigstein

Kurz mě namotivoval a myslím, že mi dal dobrý základ pro práci s nemovitostmi.

Anneta Kudrnová – Blyth s.r.o.

Kurz mi dal skvělý přehled o tom, co práce obchodníka s realitami obnáší a jaká úskalí může přinést. Nabyté zkušenosti lze uplatnit nejen v profesním, ale i běžném životě. Kurz by určitě měl být povinným startem každého realitního makléře.

David Brzek – PMP Trade – Reality

Po špatné zkušenosti v Broker Consulting, je pro mě tento kurz velice obohacující a přínosný. Vše skvěle prezentováno od založení RK až po ukončení obchodu. Uvědomil jsem si, že čím víc budu připraven, tím víc se odliším od konkurence a pro klienty budu důvěryhodný profesionál.

Michal Kučera – Realitní společnost České spořitelny

Kurz je dle mého názoru postaven nejen pro začínající makléře. Penzum informací bylo nejen shrnutím, ale také určitou aktualizací novinek.

Mgr. Karolína Skalová MBA

Díky kurzu obchodník s realitami mám nejen bohatý přehled o všech okolnostech týkajících se nákupu či prodeje nemovitostí, ale také ,, otevřené oči,, na celkový realitní trh v ČR. Každou přednášku ráda praktikuji v praxi.

Anna Ptáčková – Max comfort reality s.r.o.

Tento kurz bych dala jako povinnost všem realitním makléřům.

Roman Smejkal – Hestia Group s.r.o.

Kurz Obchodník s realitami je ať už pro začínající nebo i stávající realitní makléře určitě přínosem. Všichni lektoři jsou opravdovými odborníky, kteří svoji profesi rozumí a umí předat praktické zkušenosti dál. S valnou většinou všech nabytých vědomostí se člověk setká a užije je ve své praxi. Proto bych rád kurz všem vřele doporučil.

Radim Chyba

Školení v ARK by měl absolvovat každý, kdo to myslí s praxí realitního makléře vážně. Na kurzu dostane nejen základní informace o této činnosti, ale zejména díky lektorům obrovské rozšířené možnosti jakým tuto profesi dělat na profesionální úrovni.

Leo Osmančík

Kurz byl obohacující. Přidaná hodnota kurzu několikanásobně převyšuje náklady obětovaných příležitostí. Vřele doporučuji.

Pavel Líčeník

Kurz doporučuji všem kolegům, protože vám umožní doplnění vzdělání a otevře oči jak je práce makléře krásná.

Mike Jiskra

Tento kurz poskytuje dostatek informací pro zvýšení odbornosti. Vhodný prostředek jak zvýšit důvěru u klientů.

Lenka Fajtová

Kurz ARK pro sebe vnímám jako punc kvality, který se mohu odlišit od konkurence. Z obrovského množství informací si odnáším hlavně to, co potřebuji ke školení makléřů ve firmě, své si tam najde ale každý.

Josef Zeman

Realitní činnost již nějaký čas provozuji, ale díky tomuto kurzu jsem získal řadu nových vědomostí a navíc jsem si ještě více vyprofiloval svoje techniky a postupy, které sice běžně dělám, ale zde si je ještě zdokonalil.

Michaela Zapletalová

S kurzem Obchodník s realitami jsem byla spokojena. Kurz mě obohatil o nové informace z realitního trhu. Určitě tento kurz doporučuji svým kolegům i začínajícím realitním makléřům.

Petra Onderková

Z pozice začátečníka v realitním businessu hodnotím tento kurz velice pozitivně. Všechny informace byly předávány lektory srozumitelně. Doporučuji nejen začínajícím makléřům, ale i zkušeným kolegům.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.