Termín a místo konání dle dohody!

Chcete-li zlepšit obchodní úspěšnost realitních makléřů vaší společnosti a nevyhovuje Vám žádný kurz z naší aktuální nabídky, využijte možnosti firemního vzdělávání - připravíme Vám kurz dle vašich požadavků.

Efektivní komunikace realitního makléře

aneb, komunikujte s klienty v souladu s fungováním lidského mozku

Seminář je určen pro každého, kdo chce využívat znalostí neurověd pro efektivní komunikaci.

Vaše komunikace bude efektivnější, posílíte své sebevědomí a schopnost obstát i v jednání s náročnými klienty. Získáte dovednost naslouchání v třech různých úrovních. Naučíte se podávat nepříjemné informace lehce a bezkonfliktně. Odnesete si praktické návody na vaše konkrétní příklady z praxe.

V tomto případě se nejedná o kurz, ale o  zkoušku odborné způsobilosti pro obor "Obchodník s realitami" u autorizované osoby.

Prodej domů a bytů v exekuci. Vyplatí se to, nebo jsou rizika příliš vysoká? Zorientujte se v exekučním a insolvenčním řízení - přijďte k nám na kurz.

Trénink asertivity je pro každého, kdo sebou nechce nechat manipulovat a chce umět elegantní formou říci své sebevědomé NE.

Získejte zásadní informace o katastru nemovitostí, bez kterých se neobejde žádný realitní makléř.


Kurz je určen všem zájemcům, kteří se zabývají nebo se chtějí věnovat správě nemovitostí.

Jste realitní makléř/ka, máte v úmyslu věnovat se této profesi dlouhodobě a být připraven/a na to, až po přijetí zákona o realitním zprostředkování bude naše profese vázanou živností?  Nebo jste dosud v této profesi nepracovali a chcete se rekvalifikovat? Tento akreditovaný rekvalifikační kurz „Obchodník s realitami“ je přínosný jak pro začátečníky v oboru, tak pro realitní makléře s praxí – viz vyjádření účastníků kurzu v Praze a kurzu v Brně

Strana 1 (1)

Logo_ARK_piktogram

Kurz

Obchodník
s realitami

vč. zkoušky odborné způsobilosti


od

28.1.2019
v Praze

Přihláška
a podrobné
info zde